Новини

Mazda CX-5 – оптимальне рішення

Неймовірне можливо! Це з успіхом довели інженери Mazda, створивши Mazda CX-5. Ні яких компромісів: тільки максимум можливостей у кожній оптимально підібраній деталі. Саме так народжується налагоджений механізм, здатний розірвати будь-який шаблон і поєднати неймовірне в одному автомобілі. Mazda CX-5  - оптимальне рішення!

ТОВ «Кредо Авто», офіційний дилер Mazda в Україні, пропонує  Mazda CX-5 2012 року випуску за оптимальною ціною - від 235 900 грн.!

Цей компактний кросовер вже зібрав вражаючий список заслужених винагород за досить малий відрізок часу. Завдяки захоплюючому дизайну «KODO - душа руху» і інноваційним технологіям SKYACTIV Mazda CX-5 з легкістю виходить за рамки буденного. Переваги цього автомобіля включають одну з найкращих показників  економії палива в сегменті (7,9 л/100 км міський цикл у двохлітрового бензинового двигуна) і найменші викиди СО2 в атмосферу (119 г / км). Окрім того, Mazda CX-5 - один з найбезпечніших автомобілів на дорогах. У суворому тесті безпеки Euro NCAP компактний кросовер отримав максимальну оцінку - п'ять зірок.

Пропозиція діє з 16 січня 2013 року для автомобілів Mazda CX-5 2012 року виробництва.

Додаткову інформацію ви зможете знайти в салонах офіційної дилерської мережі Mazda.

Чекати не треба - автомобілі в наявності!